Szukaj · Kontakt Czerwiec 06 2020 09:08:52
» Szkoła
Aktualności
off
» Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
» Witamy
Nasza strona używa plików cookies, które zapisują się na Twoim urządzeniu. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Korzystając z tej strony akceptujesz jej postanowienia
Zakończenie roku szkolnego
Zakończenie roku szkolnego


27 kwietnia pożegnaliśmy tegorocznych absolwentów szkół, którzy od 4 maja zdawać będą Egzamin Maturalny. Wśród absolwentów znalazło się trzech, którzy otrzymali Nagrodę Starosty za najlepsze spośród absolwentów wyniki w nauce. Przedstawiciele klas złożyli Ślubowanie Absolwenta. Klasy młodsze zatroszczyły się o upominki dla swoich starszych kolegów.Trzymamy kciuki za powodzenie na Maturze!

Zdjęcia z uroczystości do obejrzenia w Albumie.
Rekolekcje Wielkopostne 2007
Rekolekcje Wielkopostne 2007


W dniach 2-5 kwietnia w szkole odbyły się Rekolekcje Wielkopostne.

Zdjęcia do obejrzenia w Albumie.
Targi Edukacyjne w Zielonej Górze marzec 2007
Targi Edukacyjne w Zielonej Górze marzec 2007


Dnia 22 marca klasa II LOJ oraz III THG pojechały wspólnie na wycieczkę do Zielonej Góry. Celem wycieczki były Targi Edukacyjne, na których można było dowiedzieć się więcej o różnych uczelniach oraz poszczególnych kierunkach.
Młodzież z zainteresowaniem zwiedzała poszczególne stanowiska.
Po targach pojechaliśmy do Muzeum Ziemi Lubuskiej, gdzie dowiedzieliśmy się dużo nowych informacji na temat dawnej produkcji win oraz historii Zielonej Góry. Największym zainteresowaniem cieszyła się jednak sala tortur, gdzie można było zobaczyć, jak dawniej prowadzono przesłuchania lub jak karano złodziei albo kłamców. Przyglądając się tym wymyślnym maszynom, doszliśmy do wniosku, że teraz nie jest tak źle w urzędach ścigania. Na szczęście nie prowadzą dawnych przesłuchań!
Niestety pogoda nam nie dopisała, ale i tak jesteśmy zadowoleni z wycieczki.
Klasy : II LOJ oraz III THG
Dzień Wiosny
Dzień Wiosny


Dnia 21 marca w Zespole Szkół Licealnych i Technicznych w Gubinie odbył się apel z okazji Dnia Wiosny. Po raz kolejny klasy I i II liceum ogólnokształcącego z udziałem Darka, Dawida oraz Damiana z klasy II lok, powitały wiosnę w szczególny dla siebie sposób. Nad całością czuwały Pani Agnieszka Kufel oraz Pani Monika Bania, wychowawczynie tychże klas. Tegoroczny Dzień Wiosny przebiegał pod hasłem „Witamy w świecie seriali”.
Podczas apelu wystąpił znany i lubiany, chociaż nieco inny niż zwykle, chór pod batutą Piotra Rubika – w tej roli Dorian Chodorski, rola zakochanych przypadła Oli Gasiewicz oraz Julkowi Biedziukowi. Zaprezentowane zostały również, jakże ciekawe i przemawiające do publiczności, reklamy i skecze.
Jako pierwszy wystąpił zespół Pussycats Dolls, prosto z rozdania nagród MTV – w tych rolach : Dorian Chodorski, Julek Biedziuk, Bartek Mańkowski, Łukasz Kropski, Paweł Banaszczyk, Bartek Figler oraz Radek Bednarski. Taniec chłopców wzbudził ogromny aplauz i zainteresowanie widowni. Modelki : Magda Garbacz, Monika Januszewska i Klaudia Dubiel zaprezentowały kolekcję strojów na każdą okazję.
Doskonała zabawa była kontynuowana poprzez prezentację krótkich scenek z seriali przygotowanych przez uczniów klas : I TT, II TT, I TEa, II TE, I THG oraz II THG. W konkursie udział wzięli także organizatorzy apelu, czyli I i II loj. Występy oceniała komisja w składzie : Maryla Lorek, Renata Mazurkiewicz oraz Dyrektor szkoły Pan Mirosław Siergiej. Bezkonkurencyjna okazała się klasa II TE, która zaprezentowała miszmasz trzech seriali z udziałem wychowawcy Pana Krystiana Kosińskiego.
Na zakończenie zespół muzyczny „ Cytrusy” w składzie : Maciej Ptak, Radek Jankowski oraz Paweł Tomczak, zaprezentował nowoczesną wersję przeboju „Nie płacz Ewka” , który okazał się prawdziwym hitem. Do wspólnego śpiewania przyłączył się również Dyrektor ZSLiT Pan Mirosław Siergiej.
Wszyscy doskonale się bawili.
Dzień 21 marca 2007 roku utkwi na długo w pamięci uczniów i nauczycieli ZSLiT.

Agnieszka Kufel i Monika Bania

Strona 28 z 28 << < 25 26 27 28
» Losowa fotografia
» Licznik
Do zakończenia roku szkolnego pozostało

Pozdrawiamy
» Zegar LCD
» Kalendarz
PoWtŚrCzPiSoNi
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30