Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
» Witamy
Szachy w ZSLiT

W dniu 9 października 2012r. odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Szachach Dziewcząt i Chłopców. W zawodach brało udział 13 zawodników i 3 zawodniczki, którzy rywalizowali wspólnie. Pierwsze miejsce wśród chłopców zajął Mateusz Hołoga, na drugim miejscu uplasował się Krzysztof Skrzypkowski, trzeci był Vadym Kostyuk. Kolejne miejsca zajęli:
13. Adrian Kuszczak
Wśród dziewcząt pierwsza była Agnieszka Komorowska, drugie miejsce zajęła Julita Kuśmierczyk, na trzecim miejscu uplasowała się Natalia Gornow.
Podziękowania dla firmy CHOS, która ufundowała nagrody.
G.J.
Ogólnopolski Tydzień Kariery w ZSLiT
Projekt LEONARDO DA VINCI
Turniej Piątek Piłkarskich o Puchar Dyrektora ZSLiT

25.09.12 odbył się pierwszy turniej o Puchar Dyrektora ZSLiT, w którym zwyciężyła drużyna UNITED w składzie: Sebastian Gruszczyński, Adrian Król, Dawid Jarczyński, Marcin Adamczyk, Przemek Nowak, Rafał Piętka, Marcin Stachowiak.

Najlepszymi strzelcami pierwszego turnieju byli: Rychlik Grzegorz 7 bramek (Crash Babdicoot), Przybyła Patryk 6 bramek (Ani mru mru), Stachowak Marcin (United) 5 bramek.

Wyniki rekrutacji do projektu

„Droga do sukcesu w karierze zawodowej - zagraniczna praktyka dla techników ekonomistów”

20. Pac Katarzyna

Szczegółowe wyniki rekrutacji do projektu znajdują się u koordynatora.

"Projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu „Uczenie się przez całe życie”

Pierwszy Turniej Piątek Piłkarskich o Puchar Dyrektora ZSLiT odbędzie się we wtorek 25.09.2012 od godziny 14.30 na hali sportowej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do gorącego kibicowania !!!

Organizatorzy
Jacek Gornow i Marek Basznica
Uwaga uczniowie II i III klasy technikum ekonomicznego!!!

Test sprawdzający umiejętności z języka niemieckiego w ramach rekrutacji do projektu
W RAMACH PROGRAMU LEONARDO DA VINCI odbędzie się:

19.09.2012 (środa) o godz. 9.50 w sali nr 12

koordynator projektu
Łukasz Ziemba
ZDALIŚMY EGZAMINY ZAWODOWE

Znamy już wyniki egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.
Gratulujemy wszystkim, którzy zdali egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe w zawodach technik ekonomista, technik handlowiec, technik hotelarstwa, sprzedawca i kucharz małej gastronomii.
Szczególnie gratulujemy absolwentom klasy technikum ekonomicznego i technikum handlowego, którzy w 100% zdali egzamin zawodowy na wysokim poziomie.
Życzymy powodzenia na dalszej ścieżce edukacyjnej lub w pracy zawodowej.